Keni Pyetje?
Mesazhi u dërgua. Mbylle

ARRITJET TONA

Këtu mund të rishikoni disa statistika në lidhje me Qendrën tonë Arsimore

Ndjekës nga Diaspora
Klasat e përfunduara
Studentët e regjistruar
Mësues të çertifikuar

Abonohu për Buletinin Tonë dhe Mëso të Parët Për Kurset e Reja!

Për të qenë gjithmonë në dijeni për ofertat më të reja, kurset e fundit, dhe burime të vlefshme për zhvillimin tuaj personal dhe profesional, ju inkurajojmë të abonoheni për buletinin tonë.
VENDOSNI ADRESËN TUAJ TË E-MAIL
Please wait...

ALBANIAN EDUCATION BLOG

19
Mar
Natyra dhe funksioni i letërsisë

Natyra dhe funksioni i letërsisë

Postuar tek: Letersi,
Etiketimet: funksioni, letërsi,
masterstudy_placeholder
09
Gus
Our main target is to “Developing Yourself as a Leader”

The upcoming budget for the Chicago Public Schools will rely on $500 million in yet-to-be-enacted pension savings by Illinois, school officials said on Monday.

Postuar tek: Adverisement,
Etiketimet: developing, leader, target,
masterstudy_placeholder
27
Maj
Body Cameras on Public-School Educators

Some of can’t rely on stable worlds economic, so learn, learn and learn everything new, this will help you anytime, dont be upset, believe yourself even in dark times!

Postuar tek: Technology,
Etiketimet: camera, public, School,